BEZPLATNÉ SOCIÁLNÍ PORADENSTVÍ A POMOC

Informační leták

Nevíte si rady? Nevíte na koho se obrátit se svým problémem? Potřebujete pomoc ve Vaší situaci? Dostali jste se do těžké životní situace? Potřebujete konzultaci při postupu řešení? Potřebujete doprovod na úřad či k lékaři? Víte o někom, kdo by potřeboval naši pomoc?

Nabízíme Vám bezplatné sociální poradenství a pomoc

Poskytujeme zejména:

• Pomoc při vyřizování osobních záležitostí (vyplňování tiskopisů, složenek, formulářů, žádostí, osobních dokladů, sepisování návrhu pro soud, atd.)
  •  Sociální poradenství a pomoc (oblast státní sociální podpory, oblast dávek hmotné nouze, nemocenské a důchodové pojištění)
  • Poradenství a pomoc v oblasti života osob se zdravotním znevýhodněním (invalidní důchody, příspěvek na péči, zajištění zdravotních pomůcek, dávky pro osoby se zdravotním postižením)
  •  Poradenství v oblasti bydlení (zprostředkování ubytování, řešení bytové situace, dluhy za nájemné, energie, výpověď z nájmu, apod.)
  •  Poradenství v oblasti finančních problémů (prevence, zadlužení, řešení dluhů)
  • Základní právní poradenství (občanské právo, pracovně právní vztahy, právo sociálního zabezpečení)
  • Zprostředkování kontaktů (s odbornými a specializovanými pracovišti, úřady)
  •  Zprostředkování potřebných služeb (pečovatelská služba, jiné sociální služby)
  •  Doprovod a pomoc při vyřizování záležitostí na úřadech, u lékaře, apod.

Pomůžeme Vám při řešení životních situací.

Kontaktujte nás: osobně, písemně, telefonicky či emailem.

Adresa:
Potoční 546

331 01 Plasy (Dům s pečovatelskou službou)

Telefon: 373 322 067

Lenka Hynková, DiS, mobil : 723 801 979